header-logo

Şehrin Pastanesi

Şehrin Pastanesi Salman’ın öyküsü, Attalos’un “yeryüzündeki cennet” olarak ifade ettiği, turunçgil kokularının dört bir yanı sardığı, güzelliğiyle büyüleyen Antalya’da 1982 yılında başlar. Usta ellerde, binbir emek ve özenle hazırlanan pasta ve çikolataların ünü, şehirde kısa süre içerisinde kulaktan kulağa yayılır. Antalya’yı ziyaret eden yerli ve yabancı turistler bile, bu iştah açıcı duyumlara kayıtsız kalamayıp soluğu Salman’da almaya başlar.

Kurulduğu günden bu yana, misafirlerini en kaliteli ürünler ve en yüksek hizmet standartlarıyla ağırlamaya özen gösteren Salman, Antalya’da ilk şubesini Işıklar Caddesi’nde açar. Şehrin büyümesi ve artan müşteri talepleriyle, ikinci lezzet durağı ise Şirinyalı’daki şubesi olur. 2016 yılına gelindiğinde, bayilik verme kararı alan marka, ilk franchise şubesini Kültür’de hizmete açar. Böylece Salman lezzetleri, Antalya’nın bir çok önemli noktasına taşınmış olur.

Kusursuz hizmet anlayışıyla, misafirlerinin memnuniyetini en üstte tutan Salman Pastanesi; menüsündeki birbirinden özel lezzetleri ve 30 yılı aşkın kalite geleneğiyle bugün şehrin en keyifli buluşma adresi olmaya devam ediyor.

Düğün, doğum günü gibi özel etkinliklerde de özel tasarım pastalarıyla öne çıkan Salman, yüksek hijyen koşullarında hazırlanan geniş ürün yelpazesiyle “Şehrin Pastanesi’’ ünvanını taşıyor.

Marka önümüzdeki dönemde bu ünvanı, kalitesinden ve lezzetinden ödün vermeden Türkiye’nin farklı noktalarına taşımayı hedefliyor.

Vizyon

Türkiye genelinde, “Şehrin Pastanesi’’ sloganıyla sevilen ve tercih edilen bir marka olmak.

Misyon

Çok çeşitli ürünleriyle kalitesinden ve lezzetinden ödün vermeden misafirlerine özgün servis sunmak.