header-logo

Şehrin Pastanesi

Şehrin Pastanesi Salman’ın öyküsü, Attalos’un “yeryüzündeki cennet” olarak ifade ettiği, güzelliğiyle büyüleyen Antalya’da 1982 yılında başlar. Usta ellerde, binbir emek ve özenle hazırlanan pasta ve çikolataların kokusu, şehirde kısa süre içerisinde dilden dile yayılır. Şehrin yerlisi, yabancısı herkes, bu iştah açıcı kokulara kayıtsız kalamayıp soluğu Salman’da almaya başlar.

Kurulduğu günden bu yana, misafirlerini en kaliteli ürünler ve en yüksek hizmet standartlarıyla ağırlamaya özen gösteren Salman, Antalya’da Işıklar, Kültür ve Dedeman bölgesinde 3 şube ile hizmet vermektedir.

Kusursuz hizmet anlayışıyla, misafirlerinin memnuniyetini en üstte tutan Salman Pastanesi; menüsündeki birbirinden özel lezzetleri ve 35 yılı aşkın kalite geleneğiyle bugün şehrin en keyifli buluşma adresi olmaya devam ediyor.

Düğün, doğum günü gibi özel etkinliklerde de özel tasarım pastalarıyla öne çıkan Salman, yüksek hijyen koşullarında hazırlanan geniş ürün yelpazesiyle “Şehrin Pastanesi” ünvanını taşıyor.

Marka önümüzdeki dönemde bu ünvanı, kalitesinden ve lezzetinden ödün vermeden Türkiye’nin farklı noktalarına taşımayı hedefliyor.

Vizyon

Türkiye genelinde, “Şehrin Pastanesi” sloganıyla sevilen ve tercih edilen bir marka olmak.

Misyon

Çok çeşitli ürünleriyle kalitesinden ve lezzetinden ödün vermeden misafirlerine özgün servis sunmak.